Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

Przyrządy zjazdowe

Każda ściana kiedyś się kończy, więc kiedy zajdzie potrzeba szybkiego znalezienia się u jej podstawy, niezastąpione będą niezawodne przyrządy zjazdowe. W asortymencie sklepu wspinaczkowego 8a.pl umieściliśmy profesjonalne przyrządy zjazdowe, które umożliwiają szybki i bezpieczny powrót na ziemię poprzez zjazd z wysokości z użyciem liny. Oferujemy przyrządy zjazdowe przeznaczone do lin pojedynczych i podwójnych o różnych średnicach, w tym modele samoblokujące, które zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. To pełen wybór przyrządów zarówno dla wspinaczy, jak i grotołazów.

Wyświetl:
Producent
Cena
    od do
Twój wybór: Usuń wszystkie

Przyrządy zjazdowe – wysoka niezawodność i trwałość

Duże zróżnicowanie przyrządów zjazdowych pozwala idealnie dobrać model do uprawianej aktywności, tak aby jego użytkowanie było maksymalnie komfortowe i intuicyjne. Sporą część asortymentu w tej grupie stanowią uniwersalne przyrządy asekuracyjno-zjazdowe. Popularne kubki świetnie sprawdzają się w obydwu zastosowaniach, dzięki czemu są chętnie wybierane przez wielu wspinaczy. Tracąca popularność, ale wciąż wybierana do szczególnych zastosowań ósemka również posiada swoich zwolenników, szczególnie w wymagających warunkach, kiedy trzeba się zmagać z dużym zabrudzeniem czy zalodzeniem liny. Wśród speleologów bardzo popularne są rolki zjazdowe, które pozwalają sprawnie pokonywać nawet bardzo długie zjazdy.

Szeroki wybór przyrządów zjazdowych w sklepie 8a.pl

Przyrządy zjazdowe dostępne w sklepie 8a.pl zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, a następnie poddane wielu wymagającym testom mającym potwierdzić łatwość i wygodę użytkowania, niezawodność oraz bezpieczeństwo. W naszej ofercie posiadamy czołowych producentów szpeju, takich jak Climbing Technology, Petzl, Black Diamond i wielu innych. Wybierając ich produkty możemy mieć pewność wysokiej niezawodności w trudnych warunkach.

Pozostały sprzęt wspinaczkowy znajdziesz tu:

Uprzęże wspinaczkowe Kaski wspinaczkowe Karabinki Woreczki na magnezję Ekspresy wspinaczkowe