Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

Pozostałe akcesoria

W czasie wymagających ekspedycji górskich, długich trekkingów, a także krótkich wycieczek turystycznych, oprócz podstawowego sprzętu niezbędne są drobne dodatki. To właśnie dlatego w asortymencie naszego sklepu znajdują się również niewielkie akcesoria trekkingowe i turystyczne, które ułatwią pokonywanie kolejnych szlaków, a także umożliwią naprawę sprzętu we własnym zakresie, nawet wprost na szlaku. W kategorii tej zamieściliśmy takie dodatki jak krokomierze, lornetki, łatki do odzieży. Wszystkie drobne akcesoria trekkingowe zebrane w jednym miejscu to szeroki wybór modeli.

Wyświetl:
Producent
Cena
    od do
Twój wybór: Usuń wszystkie

Kleje i łatki GORE-TEX® to niezbędne akcesoria trekkingowe

Wśród akcesoriów trekkingowych zdecydowanie wyróżniają się drobiazgi służące do szybkich napraw w terenie. Absolutnie niezbędnym wyposażeniem dla każdego turysty i miłośnika trekkingu będzie uniwersalny klej Seam Grip, który pozwoli w warunkach polowych poprawić szczelność szwów w namiocie, załata przypadkowe przebicie maty samopompującej, czy też pomoże naprawić buty. To doskonałe rozwiązanie w sytuacjach awaryjnych w terenie. Podobną funkcję w odniesieniu do odzieży pełnią łatki GORE-TEX®. Umożliwiają one szybką naprawę przypadkowo rozciętych spodni lub kurtki z wodoodporną membraną. Dzięki temu możemy spokojnie kontynuować wyprawę w niesprzyjających warunkach atmosferycznych.

Pozostałe akcesoria do trekkingu i turystyki

W sklepie 8a.pl oferujemy ponadto takie akcesoria trekkingowe jak poręczne lornetki, które pozwolą na wnikliwą obserwację otoczenia bez nadmiernego obciążania plecaka. Osoby prowadzące trening z chęcią skorzystają z krokomierzy, które pozwolą ocenić przebytą odległość. W czasie wypraw z dala od cywilizacji podstawą przetrwania będzie możliwość rozpalania ognia. Zapewnią ją nowoczesne krzesiwa, dzięki którym rozpalimy zarówno ognisko, jak i odpalimy niewielką kuchenkę turystyczną. Zróżnicowane akcesoria trekkingowe dostępne w sklepie internetowym 8a.pl pozwolą dobrać odpowiednie drobiazgi zarówno na krótkie wycieczki po szlakach, jak i wielotygodniowe trekkingi czy ekspedycje wysokogórskie.

Większy sprzęt trekkingowy znajdziesz tu:

Męskie buty trekkingowe Damskie buty trekkingowe Kompasy Ręczniki szybkoschnące Kije trekkingowe