Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

Parasole turystyczne

Parasole turystyczne to klasyczna ochrona przed deszczem na szlaku i na co dzień. Parasol turystyczny świetnie sprawdzi się w terenie podczas długich wędrówek. Oferowane przez nas modele trekkingowe są niezwykle wytrzymałe, co sprawi, że stawią opór silnym porywom wiatru, zapewniając skuteczną ochronę przed deszczem. Dopracowane konstrukcje charakteryzują się wysoką niezawodnością, aby sprawdzały się podczas częstego użytkowania na szlaku. Wielość modeli oraz wersji kolorystycznych pozwoli na indywidualne dobranie parasola trekkingowego pod kątem potrzeb jego użytkownika.

Wyświetl:
Producent
Cena
    od do
Twój wybór: Usuń wszystkie

Parasole turystyczne i trekkingowe w 8a.pl

Sklep 8a.pl oferuje szereg funkcjonalnych parasoli turystycznych, które zostały wykonane z lekkich i bardzo wytrzymałych materiałów. Wzmacniane czasze tych parasolek trekkingowych skutecznie osłonią turystę przed deszczem, pozwalając na komfortowe kontynuowanie marszu. Parasole turystyczne można również z powodzeniem użytkować na co dzień, zyskując pewną ochronę przed deszczem w czasie załatwiania obowiązków. Ich niewielka waga oraz kompaktowe rozmiary po złożeniu świetnie spiszą się w czasie dłuższych i krótszych wędrówek, nie powodując dyskomfortu w trakcie transportu. Z łatwością mieszczą się nawet w niedużym plecaku czy torbie miejskiej.

Inne akcesoria turystyczne

Peleryny Męskie kurtki Damskie kurtki Ręczniki szybkoschnące Butelki turystyczne