Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

Sprzęt trekkingowy

Akcesoria trekkingowe niezbędne na szlaku – w sklepie 8a.pl oferujemy najwyższej jakości sprzęt trekkingowy, który pozwoli na komfortowe pokonywanie zarówno trudnych górskich szlaków, jak i ścieżek w łatwiejszym terenie. Wielodniowy marsz z ciężkim plecakiem wymaga specjalnego przygotowania nie tylko fizycznego, ale również doboru odpowiedniego sprzętu. W skompletowaniu pełnego zestawów wszystkich akcesoriów trekkingowych pomoże szeroka oferta naszego sklepu, w którym znajdują się wszystkie elementy niezbędne na szlaku, od tych najistotniejszych, po te najmniejsze.

Wyświetl:
Kategoria
Rozmiar
Producent
Cena
    od do
Twój wybór: Usuń wszystkie

Pełne przygotowanie do długiej trasy zapewni odpowiednio dobrany sprzęt trekkingowy

Wśród oferowanych produktów zapewniamy szeroki wybór tak podstawowych akcesoriów jak kije trekkingowe. Dzięki nim marsz będzie stabilniejszy i bezpieczniejszy. Ponadto kijki doskonale odciążają plecy i kolana w czasie poruszanie się z dużym plecakiem, pozwalając komfortowo pokonywać jeszcze więcej kilometrów. Kije doskonale nadają się zarówno do górskich wypraw, jak i na długie spacery po mniej stromych ścieżkach rejonach. Niezbędne podczas wycieczek trekkingowych okażą się takie akcesoria jak kompas, mapnik, które pozwolą odnaleźć właściwy szlak i dotrzeć do celu bez błądzenia. Sprzęt trekkingowy jest niezwykle chętnie uzupełniany o ręczniki szybkoschnące. Zajmują one bardzo mało miejsca, a jednocześnie doskonale wchłaniają wilgoć i bardzo szybko wysychają. To idealne rozwiązanie w czasie dłuższego pobytu na szlaku. W naszym sklepie górskim znajdują się także kompaktowe, bardzo lekkie parasole trekkingowe, które ochronią przed niespodziewanym deszczem. Odpowiednie przygotowanie sprzętowe do wycieczki sprawi, że każda wyprawa będzie nie tylko ekscytująca, lecz także komfortowa.

Sprzęt trekkingowy:

Kije trekkingowe Ręczniki szybkoschnące Kompasy i mapniki Parasole turystyczne Filtry do wody
Pozostałe akcesoria