Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

Worki kompresyjne

Worki kompresyjne to niezwykle chętnie stosowany sposób na zmniejszenie objętości bagażu podczas kompletowania ekwipunku, który wypełni plecaki trekkingowe czy torby podróżne. W czasie dłuższych wypraw sprawne spakowanie sprzętu, tak aby bagaż zajmował jak najmniej miejsca, jest umiejętnością nie do przecenienia. Wydatnie ułatwia to zadanie worek kompresyjny, który pozwoli zmniejszyć wymiary części wyposażenia. Niezwykle praktyczne rozwiązanie pozwala w jednej chwili dopasować wymiar przewożonych rzeczy do wielkości plecaka.

Wyświetl:
Rozmiar
Producent
Cena
    od do
Twój wybór: Usuń wszystkie

Worki kompresyjne na śpiwór, kurtkę i wiele innych rzeczy

Worek kompresyjny spełnia wiele funkcji w turystyce. Bez wątpienia najbardziej znany jest jako pokrowiec na śpiwór. Pozwala znakomicie skompresować zarówno śpiwory puchowe, jak i syntetyczne. Dzięki temu zajmują zadecydowanie mniej miejsca, pozwalając zachować przestrzeń niezbędną na pozostały ekwipunek turystyczny. Jednak worki kompresyjne posiadają znacznie większe możliwości. W zimie okażą się nieocenione w czasie pakowania odzieży puchowej. Gruba kurtka czy kamizelka nie będą już stanowiły problemu na kolejnej wyprawie. Podobnie można skompresować grube polary oraz inną odzież.

Musisz spakować pozostały bagaż? Polecamy:

Plecaki turystyczne Torby podróżne Torebki biodrowe Woreczki bagażowe Worki wodoszczelne