Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

Przyrządy zjazdowe

Profesjonalne przyrządy zjazdowe to niezbędny element wyposażenia każdego pracownika, który podejmuje pracę na wysokościach. Pozwalają na bezpieczny i sprawny zjazd po linie zarówno w czasie opuszczania stanowiska pracy, jak i jego zajmowania w przypadku prac z dostępem linowym. Przyrządy zjazdowe do prac na wysokości powinny charakteryzować się niezawodnością oraz wytrzymałością, niezbędną do wykonywania robót w wymagających warunkach atmosferycznych. Takie właśnie są przyrządy topowych marek, które posiadamy w ofercie – Climbing Technology i Petzl to najwyższa jakość.

Wyświetl:
Rozmiar
Producent
Cena
    od do
Twój wybór: Usuń wszystkie

Łatwość obsługi i wszechstronność – nowoczesne przyrządy do prac na wysokości

Zaprojektowane specjalnie z myślą o pracach na wysokości przyrządy zjazdowe cechują się niezwykle dopracowaną konstrukcją. Pozwalają na swobodne przemieszczanie się po linie. Obsługiwane zazwyczaj wygodną dźwignią, pozwalają na dostosowanie prędkości zjazdu do warunków. Wybrane modele posiadają nawet zabezpieczenie, które przy zbyt dużej szybkości automatycznie się zablokuje. Funkcja stopniowania siły hamowania umożliwia bezpieczny i łatwy zjazd. Dostępne modele samoblokujące sprawiają, że obsługa przyrządu zjazdowego jest niezwykle prosta. Niektóre z oferowanych przyrządów mogą służyć także do podchodzenia na linie. Umożliwiają także łatwe zajęcie stanowiska pracy w czasie robót z dostępem linowym. Przyrządy zjazdowe do prac na wysokości to doskonałe uzupełnienie ekwipunku, które pozwoli na sprawne zjeżdżanie po linie.

Tylko najlepsze marki

W naszym sklepie oferujemy cały niezbędny ekwipunek do prac na wysokości, włączając w to zarówno podstawowe elementy wyposażenia, takie jak uprząż robocza i kask, jak i wszystkie przyrządy oraz liny. Dostępny sprzęt to tylko sprawdzone rozwiązania, które wyśmienicie spisują się w czasie prac na wysokości. Oferowane przez nas przyrządy zostały wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów, które są niezwykle wytrzymałe i gwarantują bezpieczny powrót na ziemię. Szeroki wybór przyrządów zjazdowych w naszym sklepie internetowym 8a.pl usprawni każde prace na wysokości.

Pozostały sprzęt do prac alpinistycznych:

Lonże i absorbery energii Liny statyczne Bloczki do prac na wysokości Worki transportowe Zatrzaśniki i haki zaczepowe