Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

Pozostałe

Akcesoria przeznaczone do pracy na wysokościach mają za zadanie ułatwić pracę. W asortymencie naszego sklepu oferujemy szeroki wybór akcesoriów, które pomogą w pracy oraz zapewnią komfort i bezpieczeństwo. Wszystkie dodatkowe elementy wyposażenia pracowników wysokościowych to modele najlepszych dostępnych producentów, dzięki czemu zagwarantowano ich najwyższą jakość. Wśród niezbędnych dodatków znalazły się między innymi rękawiczki do pracy z liną, karabinki sprzętowe, czy noże do liny. Wiele z nich docenimy dopiero w trakcie robót, kiedy okażą się niezastąpione w awaryjnych sytuacjach.

Wyświetl:
Rozmiar
Producent
Cena
    od do
Twój wybór: Usuń wszystkie

Drobne akcesoria do prac wysokościowych

W ofercie sklepu 8a.pl posiadamy pełną ofertę sprzętu do prac wysokościowych. Wśród nich wyróżniają się podstawowe elementy wyposażenia, takie jak karabinki, uprząż czy kask roboczy. Nie zapominamy jednak o równie istotnych dodatkach, które wpływają na komfort wykonywanych prac. Przy pracy z liną niezwykle istotna jest ochrona dłoni. Świetnie sprawdzają się w tej roli skórzane rękawice robocze o dopasowanym kroju, które pozwalają na obsługiwanie przyrządów i odpowiednią kontrolę liny. Modele zaprojektowane specjalnie z myślą o wykorzystaniu w czasie robót posiadają dodatkowe wzmocnienia oraz panele zapewniające odpowiednią wentylację. Niezastąpiony w wielu przypadkach okaże się nóż do liny, który pozwoli odciąć linę w sytuacjach awaryjnych czy skrócić repa. Wyjątkowe noże dla wspinaczy są wyjątkowo i można je z łatwością przytroczyć do pozostałego ekwipunku. W sytuacjach awaryjnych z pewnością przydadzą się wytrzymałe trójkąty ewakuacyjne. Do uporządkowania sprzętu w czasie prac wysokościowych posłużą również karabinki sprzętowe. To idealny sposób na to, aby zachować porządek i możliwość szybkiego dostępu do każdego elementu sprzętu.

Podstawowe wyposażenie do prac na wysokości:

Liny Zatrzaśniki i haki zaczepowe Autoasekuracja Worki transportowe Bloczki do prac na wysokości