Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

Oświetlenie

Latarki czołowe do pracy na wysokościach powinny charakteryzować się mocnym światłem, wytrzymałością oraz odpornością na zapylenie. W asortymencie naszego sklepu dostępne są profesjonalne latarki-czołówki, które ułatwią pracę w trudnych warunkach. Specjalnie wzmocnione konstrukcje oraz intuicyjny sposób obsługi zwiększają komfort pracy w wymagającym środowisku. W sklepie 8a.pl oferujemy najlepsze czołówki robocze topowych marek, takich jak Petzl czy Climbing Technology. Czołówka to niezbędny element wyposażenia pracownika, który powinien sprawdzać się w wymagających sytuacjach.

Wyświetl:
Producent
Cena
    od do
Twój wybór: Usuń wszystkie

Czołówki do pracy – różnice w budowie

Różnice pomiędzy czołówkami sportowymi i turystycznymi a modelami przeznaczonymi do pracy są widoczne już przy pierwszym porównaniu. Robocze latarki czołowe charakteryzują się zdecydowanie mocniejszą budową. W większości modeli masywne obudowy są konstruowane w taki sposób, aby zapewnić jak największą wytrzymałość na zgniecenia czy upadek lampki. Świetne parametry wytrzymałościowe przekładają się na wyjątkową trwałość tych konstrukcji, które posłużą w czasie niejednych robót. Dodatkowo czołówki do pracy mogą posiadać zwiększoną wytrzymałości na wnikanie do środka wody i kurzu. Szczelniejsza konstrukcja przekłada się na możliwość pracy w zapylonych miejscach, gdzie zwyczajne konstrukcje odmawiają posłuszeństwa. W zależności od modelu czołówki mogą być też odporne na wybrane substancje chemiczne.

Latarki czołowe do pracy na wysokości

Czołówki robocze to niezbędny dodatek dla każdego pracownika. Obok uprzęży przemysłowej i kasku do prac na wysokości, latarki czołowe są w pewnych sytuacjach wręcz niezbędnym elementem sprzętu. Pozwalają przeprowadzać prace po zmroku, a także zapewniają dostęp do ciemnych miejsc. W naszej ofercie przedstawiamy tylko sprawdzone konstrukcje, które doskonale spisują się w wymagających warunkach. Posiadamy w sprzedaży zarówno modele zasilane bateriami alkalicznymi, jak i konstrukcje z wbudowanym akumulatorem, które można doładowywać za pomocą załączonej ładowarki. To doskonałe rozwiązanie w przypadku częstego korzystania z czołówki. Oferujemy również niezbędne pokrowce do czołówek, które pozwolą na ich wygodny transport i umożliwią dostęp do latarki w każdej chwili.

Oprócz czołówki roboczej niezbędne będą też:

Liny Zatrzaśniki i haki zaczepowe Autoasekuracja Worki transportowe Bloczki do prac na wysokości