Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

Lonże i absorbery energii

Profesjonalne lonże oferowane w sklepie górskim 8a.pl pozwalają na optymalne przygotowanie miejsca pracy i zabezpieczenie się przed upadkiem. Wykonane z najwyższej jakości materiałów lonże wspinaczkowe są wytrzymałe i zapewniają nie tylko wygodę, lecz także bezpieczeństwo pracy. W asortymencie naszego sklepu posiadamy lonże asekuracyjne, podwójne lonże, a także lonże z absorberem energii oraz o regulowanej długości. Duży wybór modeli pozwala optymalnie dopasować lonżę do zastosowania. W naszej ofercie posiadamy tylko renomowanych producentów, takich jak Climbing Technology, Petzl czy Beal.

Wyświetl:
Rozmiar
Producent
Cena
    od do
Twój wybór: Usuń wszystkie

Lonże wspinaczkowe chroniące przed upadkiem

Podstawowym zadaniem lonży do prac na wysokości jest ochrona przed upadkiem. Wpięta do uprzęży lonża to niezbędny dodatek w czasie przemieszczania się na wysokościach. Aby lonża spełniała swoją funkcję, musi być wyposażona w specjalnie zaprojektowany absorber energii, który zagwarantuje bezpieczeństwo w przypadku niekontrolowanego upadku, pochłaniając znaczną część energii. Lonże z absorberem energii są stosowane w czasie przemieszczania się po konstrukcjach przemysłowych oraz w miejscach zagrożonych upadkiem z wysokości. W naszej ofercie posiadamy specjalne lonże z dwoma ramionami zakończone dużymi hakami zaczepowymi, które umożliwiają wpinanie się w nieco większe elementy konstrukcyjne. W czasie prac wysokościowych często stosowane są również lonże stanowiskowe, ułatwiające zajęcie optymalnego stanowiska pracy. Często są to lonże o regulowanej długości, dzięki czemu można je idealnie dostosować do potrzeb i sytuacji.

Pełen wybór lonży wspinaczkowych do prac na wysokości

W sklepie górskim 8a.pl zapewniamy pełen wybór lonży do robót wysokościowych. Posiadamy kompletne lonże z absorberem energii i hakami zaczepowymi, jak i poszczególne elementy dostępne osobno, zarówno ramiona lonży, absorbery energii, jak i karabinki oraz haki. Dobrze dobrana lonża to wygoda i komfort przeprowadzanych prac oraz maksymalne bezpieczeństwo w czasie przemieszczania się na znacznych wysokościach.

Oprócz lonży możesz potrzebować też:

Liny Oświetlenie robocze Autoasekuracja Worki transportowe Kaski robocze