Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

Elementy łączące i kotwiczące

Elementy łączące i kotwiczące to niezbędne wyposażenie wszystkich osób pracujących na wysokościach. Dzięki tym niepozornym elementom można zbudować nawet najbardziej skomplikowane systemy. W asortymencie naszego sklepu posiadamy szeroki wybór elementów łączących i kotwiczących przeznaczonych do prac alpinistycznych. Najwyższą niezawodność i funkcjonalność gwarantują renomowane marki, takie jak Climbing Technology czy Petzl. W ofercie posiadamy wytrzymałe płytki stanowiskowe, mocne pętle, czy niezawodne krętliki – wszystkie oferujące wysoki stopień bezpieczeństwa.

Wyświetl:
Rozmiar
Producent
Cena
    od do
Twój wybór: Usuń wszystkie

Elementy kotwiczące – niezbędne podczas prac wysokościowych

Choć nieduże i łatwe do przeoczenia w licznym ekwipunku każdego pracownika wysokościowego, elementy łączące stanowią niezwykle istotny element systemu bezpieczeństwa. To właśnie dlatego niezwykle ważny jest dobór odpowiedniego ekwipunku , zapewniające wysoką wytrzymałość i niezawodność nawet w czasie intensywnego użytkowania. W czasie prac wysokościowych często istnieje potrzeba założenia nieco bardziej skomplikowanego stanowiska. Nieocenione będą wtedy płytki stanowiskowe pozwalające wpiąć zdecydowanie więcej elementów i zachować niezbędny porządek. Płytki stanowiskowe są wykonywane z lekkich stopów, doskonale łącząc umiarkowaną wagę oraz wysoką wytrzymałość. W czasie wciągania ładunku niezwykle przydatne okażą się krętliki, pozwalające skutecznie wyeliminować niedogodności związane ze skręcaniem się liny. Wśród elementów łączących znajdują się również wytrzymałe pętle oraz regulowane taśmy. Umożliwiają one budowanie stanowisk w mniej typowych miejscach, z wykorzystanie elementów konstrukcyjnych.

Elementy kotwiczące do prac na wysokości

W sklepie 8a.pl zapewniamy kompleksowe wyposażenie do prac na wysokości. W naszej ofercie zapewniamy zarówno podstawowe elementy wyposażenia, takie jak uprzęże przemysłowe i kaski do prac na wysokości, jak i najmniejsze elementy sprzętu, w tym płytki stanowiskowe, krętliki i wiele innych.

Pozostały ekwipunek do prac na wysokości:

Liny Oświetlenie robocze Autoasekuracja Worki transportowe Zatrzaśniki i haki zaczepowe