Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

Autoasekuracja

Przyrządy autoasekuracyjne to niezbędne elementy wyposażenia w czasie pracy z dostępem linowym, a także we wszystkich miejscach zagrożonych upadkiem, jak dachy czy konstrukcje przemysłowe. Najwyższej jakości przyrządy samohamowne, urządzenia samozaciskowe, a także przyrządy zjazdowe są potrzebne każdemu pracownikowi, który wykonuje trudne zadania na wysokości, w środowisku grożącym upadkiem z wysokości. W naszym sklepie oferujemy tylko spełniające rygorystyczne normy przyrządy, które zapewnią maksimum bezpieczeństwa, a jednocześnie są łatwe w obsłudze i cechują się wysoką niezawodnością.

Wyświetl:
Rozmiar
Producent
Cena
    od do
Twój wybór: Usuń wszystkie

Przyrządy autoasekuracyjne – podstawa bezpieczeństwa na dużej wysokości

W czasie przemieszczania się na większych wysokościach niezwykle ważne jest zapobieganie niekontrolowanemu upadkowi. To właśnie dlatego powstały przyrządy autoasekuracyjne, które pod nagłym obciążeniem zaciskają się na linie wyhamowując upadek. To tak samo ważny element wyposażenia jak kask roboczy czy uprząż przemysłowa. W naszej ofercie znajdują się zróżnicowane urządzenia samohamowne. Większość modeli jest przystosowana do użytkowania na linach statycznych, posiadamy jednak w sprzedaży również urządzenia samozaciskowe z hamulcem do lin stalowych. Wszystkie proponowane urządzenia zostały wykonane z wytrzymałych materiałów najwyższej jakości. Wybrane modele pozwalają na swobodne przemieszczanie się wzdłuż liny, a funkcja hamowania zostaje uruchomiona tylko w przypadku nagłego odpadnięcia. Szeroki wybór oferujemy również z przyrządów umożliwiających zjazd po linie. Możliwość zablokowania przyrządu w dowolnym momencie pozwala na zajęcie optymalnej pozycji roboczej.

Przyrządy do autoasekuracji – niezbędny element wyposażenia

Przyrządy autoasekuracyjne wchodzą w skład podstawowego wyposażenia pracowników wysokościowych, podobnie jak kask ochronny oraz pełna uprząż robocza. W naszej ofercie posiadamy również zestawy do autoasekuracji, składające się z przyrządu samohamownego, krótkiego absorbera energii oraz niezbędnych karabinków. Takie rozwiązanie pozwoli jeszcze szybciej skompletować niezbędny sprzęt do prac na wysokości.

Pozostałe akcesoria do prac na wysokości:

Liny statyczne Przyrządy zjazdowe do prac wysokościowych Oświetlenie do prac na wysokości Worki transportowe Zatrzaśniki i haki zaczepowe