Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

Plecaki antykradzieżowe

Większe bezpieczeństwo w czasie podróżowania zapewniają tylko dobre plecaki antykradzieżowe. Specjalnie przygotowane modele to komfort użytkowania i spokojniejsza głowa zarówno wtedy, kiedy wybierasz się na drugi koniec świata, jak i podczas codziennych dojazdów do pracy lub szkoły. Chroniące przed kradzieżą rozwiązania sprawią, że nie staniesz się łatwym celem dla złodzieja, a twoje dokumenty, pieniądze i najważniejsze drobiazgi zawsze będą przy tobie. W ofercie posiadamy dopracowane plecaki antykradzieżowe Pacsafe, a także odpowiednio przygotowane torby.

Wyświetl:
Producent
Cena
    od do
Twój wybór: Usuń wszystkie

Skuteczna ochrona przed kradzieżą – plecaki, saszetki i torby

Aby skutecznie chronić się przed złodziejami konieczne jest wyposażenie się w specjalnie przygotowany ekwipunek. Jeśli przemieszczasz się z cennym sprzętem fotograficznym, tabletem, czy po prostu poszukujesz bezpiecznego miejsca dla paszportu, kluczy do hotelowego pokoju czy gotówki, to plecak antykradzieżowy będzie do tego najodpowiedniejszym wyborem. Specjalnie przygotowane modele wyposażane są w szereg zabezpieczeń, które skutecznie utrudnią złodziejom zdobycie twoich rzeczy. Wśród oferty wielu producentów zdecydowanie wyróżniają się plecaki antykradzieżowe Pacsafe z licznymi systemami zabezpieczającymi ich zawartość. Specjalnie przygotowane materiały skrywają w swoim wnętrzu metalowe siatki, które skutecznie zabezpieczają przed łatwym przecięciem ścianki plecaka nożem. Dzięki temu, nawet w tłumie dostęp do wnętrza jest znacznie utrudniony. Ponadto wytrzymałe suwaki wyposażane są w mechanizmy blokujące, które uniemożliwiają ich szybkie otwarcie niepowołanym osobom. Niezwykle funkcjonalne są również pasy ramienne, które często można wykorzystać do przypięcia plecaka do stałych elementów krajobrazu. Jest to szczególnie przydatne podczas odpoczynku na parkowej ławce, czy w autobusie. Uniemożliwi to szybkie zabranie całego plecaka i ucieczkę z nim. Bardzo wytrzymałe pasy sprawią, że całość pozostanie na miejscu, a zaskoczony złodziej oddali się bez łupu.

Znane plecaki antykradzieżowe w sklepie 8a.pl

Często logo znanej marki antykradzieżowej jest w stanie zniechęcić złodzieja nawet do podjęcia próby kradzieży. Oprócz solidnego wykonania, to dodatkowa zaleta najbardziej znanych plecaków antykradzieżowych. Wśród firm przodujących w rozwiązaniach antykradzieżowych bez wątpienia znajduje się również marka Pacsafe, która posiada w ofercie szeroki wybór plecaków i toreb antykradzieżowych.

Sprawdź również pozostałe akcesoria podróżne!

Saszetki Torebki biodrowe Kosmetyczki i środki myjące Portfele Pozostałe akcesoria podróżne