Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

Patagonia

Patagonia to amerykańska marka produkująca wysokiej jakości odzież outdoorową. W czasie swojego rozwoju i obecnie podąża ona zupełnie innymi ścieżkami niż większość globalnych firm. Tworzący ją ludzie skupiają się na zachowaniu możliwie jak największej więzi z otaczającym ich środowiskiem. Odzież Patagonia produkowana jest w taki sposób, aby wywierać jak najmniejszy wpływ na środowisko naturalne, a także przez wiele lat służyć użytkownikom. Spodnie, koszulka, kurtka Patagonia, bluza – to produkty zaprojektowane w taki sposób, aby można je było użytkować przez wiele sezonów.

Wyświetl:
Kategoria
Rozmiar
Cena
    od do
Twój wybór: Usuń wszystkie

Odzież Patagonia w sklepie 8a.pl to szeroki wybór modeli

Marka posiada w swojej ofercie bardzo różnorodną odzież, przygotowaną z myślą o różnych aktywnościach. Największą część kolekcji stanowi odzież turystyczna, górska i wspinaczkowa. Świetnie dopracowane kurtki ochronią przed chłodem w zimniejsze dni, a także zabezpieczą przed deszczem w razie załamania pogody. Wygodne bluzy oferują wysoki komfort noszenia i niezawodność w każdym momencie. Duży wybór wśród spodni wspinaczkowych przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom letnich wypadów w skały. Odzież Patagonia jest bardzo chętnie użytkowana również na co dzień. Wygodne t-shirty z organicznej bawełny oraz inne elementy garderoby z charakterystycznym logo są często widywane na ulicach miast.

Dbałość o przyrodę na pierwszym miejscu

Amerykański producent odzieży aktywnie uczestniczy w zmniejszaniu negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Po pierwsze projektuje wszystkie rzeczy tak, aby były wytrzymałe i mogły służyć przez dłuższy czas. Zachęca i prowadzi akcje związane z naprawą używanych rzeczy, zmniejszając w ten sposób ilość śmieci. Ponadto wszyscy dostawcy materiałów są szczegółowo kontrolowani, aby proces produkcyjny nie obciążał zbytecznie środowiska naturalnego. Obecnie firma korzysta jedynie z bawełny organicznej, właśnie ze względu na dewastujący wpływ zwykłych upraw. Ponadto producent co roku przekazuje część wypracowanych dochodów na rzecz organizacji proekologicznych. Najczęściej wspiera działania lokalne i niewielkie instytucje walczące z konkretnymi problemami. To wyjątkowe podejście przyciąga do marki wielu zwolenników, którym leży na sercu stan przyrody oraz zmniejszanie negatywnego wpływu na nią. Jeśli poszukujesz wyjątkowej odzieży Patagonia sklep 8a.pl zaprasza na zakupy.

Sprawdź popularne kategorie tego producenta!

Patagonia outlet Kurtki puchowe Patagonia