Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

Namioty 6 osobowe

Przestronne namioty 6 osobowe doskonale sprawdzają się jako namioty rodzinne i kempingowe. Przestrzeń, którą namiot dostarcza, zapewnia wysoki komfort odpoczynku. Namioty turystyczne przeznaczone dla sześciu osób to jedne z większych modeli dostępnych w asortymencie naszego sklepu. Wybierane są najczęściej na wyjazdy wakacyjne, pozwalając stworzyć niezwykle komfortowe warunki pobytu w dowolnym miejscu. W naszym sklepie oferujemy tylko namioty 6 osobowe znanych producentów, których doświadczenie pozwala zapewnić wysoki poziom jakości.

Wyświetl:
Producent
Cena
    od do
Twój wybór: Usuń wszystkie

Łatwa w rozkładaniu i wygodna w użytkowaniu konstrukcja

Namioty 6 osobowe to wytrzymałe konstrukcje, które doskonale sprawdzą się podczas dłuższego pobytu na polu namiotowym. Charakterystyczna jest również duża wysokość namiotów. Pozwala ona na wygodne poruszanie się po ich wnętrzu w pozycji wyprostowanej, co jest szczególnie ważne podczas wielodniowych pobytów pod namiotem. W większości namioty 6 osobowe posiadają bardzo łatwy dostęp do wnętrza, poprzez szerokie wejścia. Zastosowanie specjalnie zaprojektowanych stelaży pozwala na szybkie i sprawne rozbijanie namiotu po dotarciu na pole kempingowe. Całość zapewnia przy tym dobrą ochronę przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi.

Przystosowane do campingowego życia namioty 6 osobowe to wysoki komfort

Wszystkie elementy w największych konstrukcjach są podporządkowywane wygodzie w czasie dłuższego pobytu w jednym miejscu. To właśnie dlatego wieloosobowe namioty są wyposażane w dodatki, których często nie znajdziemy w mniejszych konstrukcjach. Charakterystyczne dla tego typu namiotów są duże sypialnie, oferujące wysoki komfort spania. Namiot sześcioosobowy z 3 sypialniami wyeliminuje ryzyko budzenia wszystkich użytkowników w czasie późnego kładzenia się do spania. Dużo miejsca pozwoli wygodnie rozłożyć śpiwory. Niezwykle praktyczne są również duże przedsionki, często wyposażone w dodatkowy daszek nad wejściem. To doskonała przestrzeń do spędzania czasu w przypadku niesprzyjającej pogody. Pozwala bowiem rozłożyć kompaktowe meble kempingowe i przygotować posiłek czy schronić się przed nagłymi opadami. Zastosowane w ściankach okienka oferują łatwy dostęp światła, przez co wnętrze namiotu jest w ciągu dnia zdecydowanie przystępniejszym miejscem. W 8a.pl dbamy, aby oferowane przez nas turystyczne namioty 6 osobowe spełniały wysokie standardy zarówno w kwestii wykonania, jak i wygody użytkowania.

Do namiotu 6 osobowego z przedsionkami warto dobrać:

Garnki turystyczne Pojemniki na wodę Maty i materace Lampy turystyczne Akcesoria do namiotów