Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

Namioty turystyczne

Świetne zabezpieczenie przed niepogodą i komfort snu gwarantują tylko dobre namioty turystyczne. To niezwykle szeroka kategoria obejmująca wiele modeli, różniących się nie tylko wyglądem, konstrukcją i zastosowanymi materiałami, ale przed wszystkim przeznaczeniem. To właśnie dlatego oferujemy szeroki wybór namiotów turystycznych, abyś bez względu na aktywność, w czasie której będziesz je wykorzystywał, mógł wybrać model dostosowany do Twoich potrzeb. Namioty turystyczne to niezbędny element wyposażenia podczas każdej wyprawy górskiej, dłuższej wycieczki, a także rodzinnych biwaków.

Wyświetl:
Kategoria
Rozmiar
Producent
Cena
    od do
Twój wybór: Usuń wszystkie

Doskonałe namioty turystyczne zarówno na trekking, jak i górskie ekspedycje

W asortymencie naszego sklepu znajduje się szeroki wybór namiotów turystycznych, które są specjalnie zaprojektowane do ich łatwego przenoszenia. Zastosowanie ultralekkich materiałów oraz konstrukcji zoptymalizowanych pod kątem osiągnięcia jak najniższej wagi przekłada się na fantastyczne rezultaty. Dzięki temu z powodzeniem można zapakować namiot do plecaka, aby towarzyszył nam zawsze w czasie długiej wędrówki szlakiem. Innym typem namiotów są modele ekspedycyjne, które muszą sprawdzić się w warunkach wysokogórskich, gdzie są narażone na duże opady śniegu oraz wichury. Te specyficzne konstrukcje dają schronienie w czasie zdobywania wysokich szczytów, a także w warunkach zimowych. Pomiędzy tymi dwoma rodzajami klasyfikują się wszystkie pozostałe namioty turystyczne, które oferują kompaktowe rozmiary oraz łatwe rozbijanie po dotarciu na kemping. To zdecydowanie najczęściej wybierane modele. W zależności od wersji, dostępne są zarówno namioty jednoosobowe, dwuosobowe, a także dla większej ilości turystów.

Dużą przestronność i maksymalny komfort oferują namioty rodzinne

Osobna kategorią namiotów stanowią rozbudowane modele o zwiększonej wysokości, które optymalnie sprawdzają się podczas dłuższego pobytu w jednym miejscu – na campingu lub biwaku. Rodzinne namioty turystyczne starają się zapewniać jak największy komfort pobytu, stąd też ich zwiększona wysokość, duże przedsionki, czy dopuszczające więcej światła do środka okna. Namioty rodzinne są najchętniej wykorzystywane podczas dłuższych wakacji i urlopów, doskonale zastępując domowe wygody. Niezwykle popularne wśród większych grup są również tradycyjne namioty harcerskie. To niezwykle duże i wytrzymałe konstrukcje przygotowywane z bawełnianego płótna, które doskonale spisują się w czasie dłuższego obozowania.

Szeroka oferta namiotów w sklepie 8a.pl

Proponowane przez nas namioty turystyczne zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Każdy z nich powinien jednak cechować się odmiennymi właściwościami, aby podołać ekstremalnym warunkom w górskich warunkach lub też zapewnić maksymalny komfort w czasie pobytu na campingu. Wszystkie oferowane przez nas konstrukcje łączy jedna cecha. Jest to dbałość o detale oraz optymalnie zaprojektowana konstrukcja – ich połączenie przekłada się na maksymalne zadowolenie z wyjazdów. Nasz sklep przygotował specjalnie wyselekcjonowaną ofertę, która jest doskonale przystosowana zarówno do krótkich wycieczek, jak i długich, wymagających wypraw.

Poszukujesz konkretnego namiotu? Sprawdź różne wersje tutaj:

Namioty 1 osobowe Namioty 2 osobowe Namioty 3 osobowe Namioty 4 osobowe Namioty 5 osobowe
Namioty 6 osobowe Namioty rodzinne Namioty harcerskie i grupowe Namioty awaryjne Akcesoria do namiotów
Namioty turystyczne Robens Coleman namioty turystyczne Namioty kempingowe i biwakowe Namioty wyprzedaż Namioty promocje