Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

MX3 Aventure

MX3 Aventure to żywność liofilizowana, żele i batony energetyczne dla sportowców. Ta francuska marka to odpowiedź na coraz szybsze tempo życia oraz zwiększającą się liczbę aktywności uprawianych z dala od cywilizacji, które wymuszają stosowanie racjonalnego żywienia. W jego zapewnieniu znacznie pomaga MX3 Aventure – dania liofilizowane. Charakteryzują się one niską wagą i wyśmienitymi wartościami odżywczymi. Liofilizaty wykorzystywane na początku przez wojsko i astronautów, wraz z rozwojem technologii stały się dostępne dla wszystkich.

Wyświetl:
Kategoria
Cena
    od do
Twój wybór: Usuń wszystkie

Maksymalne zróżnicowanie MX3 Aventure – żywność liofilizowana tego producenta, zadba o Twoje kubki smakowe.

Obecnie dania liofilizowane są niezwykle popularne wśród miłośników wspinaczki, ekspedycji górskich, trekkingu, a także żeglarzy i podróżników. Coraz częściej po ten rodzaj posiłków sięgają również turyści. Wyjątkowa lekkość tego rozwiązania sprawia, że nawet do najmniejszego plecaka bez problemu spakujemy całodzienną rację żywnościową. Tym co wyróżnia francuskiego producenta MX3 Aventure są dania liofilizowane produkowane w bardzo wielu smakach. Pozwala to dobrać zróżnicowane liofilizaty nawet na dłuższą wyprawę trekkingową czy ekspedycję. Jego żywność liofilizowana to potrawy z kuchni całego świata, czemu zawdzięczamy zarówno dobrze znane, najprostsze dania turystyczne, jak i bardziej egzotyczne smaki. Specjaliści zajmujący się przygotowywanie poszczególnych dań z chęcią sięgają do kuchni indyjskiej, chińskiej, a nawet po tradycyjne dania francuskie. Wszystkie zostały wygodnie pogrupowane, dzięki czemu podczas przygotowywania menu wyjazdowego można z łatwością znaleźć odpowiednie śniadanie, liofilizowane danie obiadowe czy smaczny deser. Producent MX3 Aventure zapewnia też liofilizaty wegetariańskie oraz specjalne wersje organiczne, przygotowywane ze specjalnych owoców i warzyw.

MX3 Aventure – dania liofilizowane a zdrowe żywienie

Liofilizacja to proces szybkiego usuwania wody z żywności w ekstremalnie niskiej temperaturze, dzięki czemu zachowana zostaje większość wartości odżywczych, bez konieczności stosowania wielu konserwantów. Dzięki temu jedzenie jest niezwykle pożywne i bardzo łatwe w przygotowaniu. Stanowi doskonałą alternatywę dla stosowania dużej ilości konserwantów, a przy tym jest niesamowicie lekkie. Coraz więcej osób sięga po liofilizaty. Opinie zdecydowanej większości jasno wskazują, że żywność liofilizowana MX3 Aventure wyróżnia się na tle konkurencji fantastycznym wyborem spośród wielu dostępnych smaków oraz łatwością przygotowania posiłku.

Sprawdź również inne marki liofilizatów:

Travellunch Trek’n Eat Lyo Food