Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

Taśmy, pętle

Taśmy i pętle do wspinaczki to niezbędny dodatek w ekwipunku każdego wspinacza. Ich wysoka wszechstronność sprawia, że zawsze warto mieć ze sobą dwie – trzy pętle w razie nieprzewidzianych sytuacji. Pętle i taśmy są stosowane zarówno we wspinaczce sportowej, jak i górskiej. Sklep 8a.pl oferuje szeroki wybór taśm wspinaczkowych i pętli. W naszej ofercie znajdują się również lonże stanowiskowe, taśmy rurowe sprzedawane na metry, wszechstronne zszywane pętle o zróżnicowanych długościach czy też krótkie i długie tasiemki do ekspresów. Wszystkie niezbędne dla wspinacza akcesoria w jednym miejscu.

Wyświetl:
Rozmiar
Producent
Cena
    od do
Rodzaj
Twój wybór: Usuń wszystkie

Duża różnorodność taśm i pętli do wspinaczki

Taśmy i pętle posiadają wiele zastosowań. Pętle są najczęściej wykonywane z poliamidu lub dyneemy. Ten pierwszy materiał charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością, ten drugi doskonale łączy wytrzymałość i bardzo niską wagę. Pętle o zróżnicowanych długościach znacznie ułatwią wykonywanie wielu czynności na ścianie. W naszej ofercie znajdują się również taśmy rurowe, cechujące się bardzo dużą wytrzymałością na przetarcie i rozrywanie. Doskonale nadają się do formowania pętli o różnym zastosowaniu. Dużą popularnością cieszą się taśmy do ekspresów, które można połączyć z ulubionymi karabinkami. Pozwala to stworzyć zestaw marzeń, odpowiednio dopasowany do wymagań wspinaczki sportowej lub górskiej. Z oferty wyróżniają się charakterystyczne pętle typu daisy chain, umożliwiające szybkie przepięcie karabinka oraz łatwą zmianę długości pętli. Szczególnie często wykorzystywane są również wykonane z taśmy lonże stanowiskowe o różnych długościach.

Pętle wspinaczkowe

Taśmy i pętle to sprzęt, który powinien w odpowiedniej ilości znaleźć się na wyposażeniu każdego wspinacza. W sklepie 8a.pl oferujemy ich pełny wybór, pozwalający optymalnie dobrać sprzęt na każdą drogę i do każdego rodzaju wspinaczki. Niezależnie od tego czy wspinasz się się na krótkich drogach w skałach, czy pokonujesz wielowyciągowe drogi – pętle i taśmy wspinaczkowe to niezbędny dodatek do ekwipunku.

Pozostałe akcesoria wspinaczkowe:

Uprzęże wspinaczkowe Repy Przyrządy do asekuracji Kaski do wspinaczki Akcesoria wspinaczkowe