Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

Repsznury

Repsznury, znane również jako repy lub repiki, to mocne i wszechstronne linki, które świetnie uzupełnią podstawowe wyposażenie wspinaczkowe. Repy doskonale sprawdzają się jako sprzęt pomocniczy we wspinaczce, potrzebny do sprawnego przeprowadzania wielu manewrów na stanowisku, a także w trakcie wspinaczki. W asortymencie naszego sklepu górskiego 8a.pl dostępne są mocne repsznury o różnych średnicach, które pozwolą na dokładne ich dobranie, w zależności od zastosowania. Rep może posłużyć także jako element zabezpieczający sprzęt, a także jako awaryjne przymocowanie woreczka z magnezją.

Wyświetl:
Rozmiar
Producent
Cena
    od do
Twój wybór: Usuń wszystkie

Zróżnicowane repsznury – sklep 8a.pl to możliwość wyboru z wielu modeli

Nasz sklep daje możliwość zakupu repsznurów na metry, dzięki czemu każdy może wybrać długość odpowiednią dla swoich potrzeb. Ponadto oferujemy repy w wielu średnicach 2mm, 3mm, 4mm, 5mm, 6mm, 7mm, a nawet 8mm. Pozwoli to dobrać odpowiedni repsznur do zastosowań. Bardzo cienkie świetnie spiszą się jako zabezpieczenie sprzętu wspinaczkowego czy rękawiczek przed upadkiem. Są również wykorzystywane jako awaryjne mocowanie do woreczka z magnezją. Grubsze sprawdzą się w zastosowaniach pomocniczych we wspinaczce. Szeroka gama kolorystyczna pozwoli łatwo i szybko rozróżnić elementy posiadanego wyposażenia. Potrzebujesz repsznur na prusik lub kilka metrów cienkiego i wytrzymałego repa kevlarowego? Sklep 8a.pl zapewnia bardzo szeroki wybór ze wszystkich rodzajów repsznurów.

W naszym sklepie znajdziesz nie tylko repsznury:

Liny statyczne Liny dynamiczne Taśmy i pętle Uprzęże Akcesoria wspinaczkowe