Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

Czasopisma

W naszym sklepie oferujemy czasopisma górskie dla wszystkich miłośników wspinaczki, trekkingu, a także ekspedycji wysokogórskich. To doskonała baza wiedzy, która pozwala na zapoznanie się z aktualnymi trendami w środowisku górskim. Czasopisma o górach to głównie relacje z najnowszych wypraw wysokogórskich, porady sprzętowe i testy nowych rozwiązań. Na łamach czasopism górskich można znaleźć doskonałe felietony odnoszące się do aktualnych wydarzeń i największych osiągnięć polskiego i światowego himalaizmu. To doskonała lektura, kiedy obowiązki powstrzymują cię przed wyjazdem w góry.

Wyświetl:
Producent
Cena
    od do
Twój wybór: Usuń wszystkie

Czasopisma górskie – nieocenione źródło wiedzy

Oferowane przez nas tytuły stanowią doskonały wybór dla wszystkich osób, które chcą poszerzyć swoja wiedzę o górach. W większości tytułów prowadzony jest dział historyczny, w którym można dowiedzieć się fascynujących faktów o przełomowych momentach w historii taternictwa, alpinizmu i himalaizmu. Pojawiające się na łamach czasopism górskich nazwy najwyższych szczytów oraz nazwiska czołowych wspinaczy są doskonale znane wszystkim miłośnikom górskich aktywności. Dużo miejsca poświęca się też na przekazywanie konkretnej wiedzy, użytecznej w górach. Artykuły przedstawiające sposoby bezpiecznego poruszania się na dużych wysokościach oraz najczęściej popełniane błędy z pewnością szczególnie przypadną do gustu początkującym eksploratorom gór. Doświadczeni wspinacze na pewno docenią testy i porównania sprzętu wspinaczkowego i górskiego. Najnowsze modele raków i czekanów pozwalają zapoznać się z nowinkami technologicznymi. Lektura górskich czasopism to świetna alternatywa dla wszystkich osób, które nie mają dość czasu, aby zagłębić się w nieco dłuższe książki górskie.

Najlepsze czasopisma o górach w 8a.pl

W naszym sklepie zapewniamy czasopisma górskie, które od wielu już lat są doceniane przez polskich czytelników. Wśród nich z pewnością wyróżnia się najstarsze z nich – Taternik. To skondensowana dawka górskich wiadomości. Choć jego tematyka obejmuje pasma górskie na całym świecie, szczególnie dużo miejsca poświęcane jest Tatrom, zarówno tym, które można obecnie eksplorować, jak i związanych z nimi historycznymi wspinaczkami i wydarzeniami. Dostępne w sklepie 8a.pl czasopisma górskie to świetna lektura dla każdego miłośnika górskich aktywności.

Oprócz czasopism górskich polecamy również:

Filmy górskie Książki górskie Saszetki Plecaki miejskie Termosy i kubki termiczne