Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

Księgarnia

Księgarnia górska to dział, którego nie może zabraknąć w żadnym sklepie zajmującym się tematyką górską i wspinaczkową. Sklep 8a.pl oferuje pełen przekrój asortymentu, który obejmuje zarówno książki o górach, jak i albumy, poradniki i encyklopedie. W osobnym dziale przedstawiamy najbardziej znane filmy górskie, wybrane specjalnie z myślą o miłośnikach dobrego kina. Nasza księgarnia górska obfituje również w rzeczowe przewodniki, zarówno wspinaczkowe, jak i skiturowe, które pozwolą szczegółowo zaplanować kolejną wyprawę. Wszystkie te pozycje uzupełniają tradycyjne czasopisma górskie.

Wyświetl:
Producent
Cena
    od do
Kategoria
Twój wybór: Usuń wszystkie

Najlepsze książki górskie tylko w sklepie 8a.pl

Nasz księgarnia górska oferuje wiele różnych rodzajów książek. Największą popularnością cieszy się beletrystyka. Książki górskie dostępne w naszej księgarni to zarówno tytuły największych światowych sław himalaizmu i alpinizmu, jak i mniej znanych autorów. Wśród nich znajdują się biografie wspinaczy, opisy głośnych ekspedycji, akcji ratunkowych i wiele innych wciągających historii. Znaczną część naszej oferty zajmują encyklopedie, które pozwalają szczegółowo zapoznać się z historią zdobywania najwyższych gór świata, jak i poszerzyć wiedzę. Poradnik i kompendia wiedzy o technikach wspinaczkowych pozwalają poszerzyć wiedzę, aby móc jeszcze bezpieczniej przemierzać górskie drogi. Podczas planowania kolejnych wypraw niezbędne będą też przewodniki, które pozwolą lepiej zapoznać się z charakterystyką poszczególnych rejonów górskich i sprawniej przygotować kolejne wyprawy.

Filmy o tematyce górskiej

W naszej księgarni internetowej znaczącą część oferty stanowią filmy górskie. To często doskonałe ekranizacje najlepszych książek o tematyce górskiej. Przypadną do gustu nie tylko osobom podejmującym trudne górskie wyzwania, ale każdemu miłośnikowi gór. Filmy o górach to świetny pomysł na prezent. Wciągające historie najczęściej są oparte na faktach, dzięki czemu filmy stanowią zaledwie początek dłuższych poszukiwań na temat przedstawionych w nich wydarzeń.

Najlepsza księgarnia górska tylko w 8a.pl

Popularne i mniej znane książki górskie znajdziesz w księgarni o tematyce górskiej w 8a.pl. To doskonała literatura, która pozwoli wypełnić czas spędzony z dala od gór i poznać historię ich eksploracji, a także najnowsze osiągnięcia himalaizmu i alpinizmu.

Poszukujesz przewodników, książek i filmów o tematyce górskiej? Sprawdź poniżej:

Książki górskie i albumy Filmy górskie Czasopisma górskie