Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

Turystyczne panele słoneczne

Zaawansowane technologicznie panele słoneczne to prawdziwa rewolucja w kwestii wytwarzania prądu, niezbędnego do zasilania licznego sprzętu elektronicznego, towarzyszącego nam podczas każdego wyjazdu turystycznego czy ekspedycji górskiej. Stosowanie przez czołowych producentów coraz wydajniejszych technologii pozwala zasilać, poprzez składany panel solarny, nie tylko nieduże urządzenia, typu smartfon czy odtwarzacz muzyczny, ale również znacznie większe, jak chociażby tablety, nawigacje GPS czy laptopy. W sklepie 8a.pl oferujemy wysokiej jakości turystyczne panele słoneczne Goal Zero.

Wyświetl:
Producent
Cena
    od do
Twój wybór: Usuń wszystkie

Składane panele słoneczne na plecak i modele z powerbankiem

Mniejsze panele słoneczne zostały skonstruowane w taki sposób, aby można je było przyczepić do plecaka i ładować urządzenia czy powerbanki nawet w trakcie marszu. Ładowanie baterii za pomocą paneli słonecznych to najprostsze i najskuteczniejsze rozwiązanie podczas pobytu z dala od cywilizacji. Z paneli słonecznych korzystają uczestnicy wypraw wysokogórskich, ekspedycji badawczych, a także zwyczajni turyści, którzy zawsze chcą być w kontakcie ze światem. Składane panele słoneczne na plecak umożliwią doładowanie smartfona w trakcie całodziennej wędrówki w słonecznej pogodzie, pozwalając w pełni korzystać z jego wszystkich właściwości. W ofercie posiadamy również panele słoneczne o większej powierzchni wyposażone w zestawie w powerbank. Dzięki temu energię zgromadzoną przez panel możemy użyć również w późniejszym terminie. To niezwykle wygodne rozwiązanie, które pozwala w pełni wykorzystać każdy promień słońca nawet wtedy, kiedy wszystkie sprzęty są już naładowane w 100%.

Najlepsze turystyczne panele słoneczne w sklepie 8a.pl

Staramy się, aby oferta sklepu górskiego 8a.pl zawierała tylko najbardziej dopracowane rozwiązania, które nie zawiodą w wymagających warunkach. Stawiamy tylko na topowych producentów, których panele słoneczne są użytkowane przez profesjonalistów na całym świecie. Jednym z nich jest bez wątpienia Goal Zero. Składane turystyczne panele słoneczne pozwalają na pozostanie w kontakcie ze światem nawet w najdalszych zakątkach świata, zarówno w czasie górskich ekspedycji, jak i wypraw turystycznych.

Oprócz paneli słonecznych, warto zaopatrzyć się w:

Pojemniki na wodę Filtry do wody Banki energii i akumulatory Kuchenki turystyczne