Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

Pozostały sprzęt biwakowy

Niezbędne podczas biwakowania, dodatkowe elementy wyposażenia turystycznego zebraliśmy w jednym dziale. Biwakowanie na świeżym powietrzu, daleko od domu to duże wyzwanie, dlatego wymaga precyzyjnego przygotowania. Podczas takiego wypadu zawsze potrzebny jest sprzęt biwakowy, który umożliwi nam wygodny wypoczynek. W asortymencie sklepu 8a.pl znajduje się szeroki wybór przedmiotów należących do sprzętu biwakowego, które łatwo przeoczyć w czasie przygotowań do wyjazdu, jednak już po dotarciu na miejsce okażą się niezwykle przydatne.

Wyświetl:
Rozmiar
Producent
Cena
    od do
Twój wybór: Usuń wszystkie

Niezbędny sprzęt biwakowy w sklepie 8a.pl

W naszej ofercie zapewniamy wszystkie niezbędne dodatki. Krzesiwa oraz ekologiczne podpałki umożliwią łatwe i szybkie rozpalenie ogniska. Pojemniki na przyprawy sprawią, że każdy posiłek przygotowany na biwaku nabierze wyrazistego smaku. Niezawodna w takiej sytuacji okaże się turystyczna solniczka i pieprzniczka. Składana saperka turystyczna umożliwi zachowanie czystości w miejscach z dala od cywilizacji, a także pozwoli okopać namiot w celu zabezpieczenia go przed ulewą. Z kolei przenośne prysznice solarne pozwolą wziąć ciepłą kąpiel w każdym terenie. Niezwykle chętnie są wybierane przez miłośników biwaków przenośne grille turystyczne, pozwalające przygotować pyszny posiłek niemal w każdym miejscu.

Praktyczny sprzęt biwakowy dla każdego turysty

W sklepie turystycznym 8a.pl posiadamy niemal każdy, potrzebny dla każdego turysty, sprzęt biwakowy. W naszej ofercie przydatne przedmioty znajdzie zarówno miłośnik samotnych wędrówek, dalekich trekkingów z niewielką grupą, wspinacz, jak i osoba wybierająca się z rodziną na wakacje pod namiotem. Oprócz podstawowych elementów wchodzących w skład sprzętu biwakowego, takich jak kuchenki i kartusze, lampki, namioty czy śpiwory, w naszym sklepie znajduje się również wiele dodatkowych, przydatnych na kempingu i szlaku drobiazgów.

Większy sprzęt biwakowy znajdziesz tutaj:

Meble kempingowe Namioty 2 osobowe Namioty 3 osobowe Namioty 4 osobowe Hamaki turystyczne