Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

Kuchenki i kartusze

Oferujemy profesjonalne kuchenki turystyczne na kartusze gazowe i paliwo oraz palniki, dzięki którym można szybko i wygodnie przyrządzić ulubione potrawy na świeżym powietrzu. Niezależnie od tego czy biwakujesz z niewielkim namiotem, czy spędzasz wakacje z rodziną na kempingu, ciepły posiłek w ciągu dnia to konieczność. Odpowiednio dobrany palnik oraz naczynia turystyczne pozwolą cieszyć się urokami własnej kuchni w każdym zakątku dzikiej natury. Lekki, kompaktowy palnik turystyczny o dużej mocy to niezbędny dodatek do ekwipunku każdego miłośnika wędrówek i zdobywania kolejnych szczytów.

Wyświetl:
Producent
Cena
    od do
Typ
Rodzaj palnika
Twój wybór: Usuń wszystkie

Palniki turystyczne zarówno na dłuższy pobyt pod namiotem, jak i ekspedycję górską

W asortymencie sklepu górskiego 8a.pl znajduje się wiele typów palników. Dostępne są zarówno wygodne w użytkowaniu kuchenki turystyczne o bardzo dużych palnikach oraz stabilnych podstawach, jak i kompaktowe modele trekkingowe i górskie, w których priorytetem jest waga oraz niezawodność w trudnych warunkach. Najprostsze w obsłudze są zdecydowanie kuchenki turystyczne na kartusze gazowe. Większe kuchenki tego typu z pewnością zostaną docenione w czasie dłuższych pobytów na kempingu, kiedy większa stabilność pozwoli na swobodne operowanie garnkami. Wśród miłośników trekkingu, kiedy cały ekwipunek trzeba nieść w plecaku, dużą popularnością cieszą się ultralekkie palniki nakręcane bezpośrednio na kartusz. W wymagających wyprawach górskich oraz w najbardziej odległych zakątkach świata wykorzystywane są wielopaliwowe kuchenki ekspedycyjne na różnego rodzaju paliwa (w tym benzynę). Świetnie sprawdzają się one na większych wysokościach oraz w niskich temperaturach, pozwalając roztopić śnieg i przyrządzić gorący posiłek liofilizowany. Osobną kategorię stanowią kuchenki na paliwa stałe. To minimalistyczne wersje umożliwiające zagotowanie wody lub podgrzanie posiłku przy minimalnych wymiarach. Coraz większą popularność zdobywają również systemy do szybkiego zagotowywania wody. Specjalne palniki wraz z kubkiem ze zintegrowanym radiatorem umożliwiają ekspresowe gotowanie.

Kompleksowy wybór kuchenek turystycznych i kartuszy w jednym miejscu – 8a.pl

Oferujemy kuchenki turystyczne różnego rodzaju, rozmiaru i o różnej mocy tak, aby każdy mógł wybrać te odpowiednie do swoich potrzeb i typu górskiej aktywności. W naszej ofercie znajdują się również kartusze gazowe do kuchenek turystycznych, które zapewnią optymalne spalanie. Niezależnie od tego czy zdobywasz górskie szczyty, wyjeżdżasz ze znajomymi pod namioty czy spędzasz wakacje na kempingu z rodziną, w sklepie 8a.pl zawsze znajdziesz odpowiedni ekwipunek turystyczny.

Kuchenki turystyczne – sprawdź dodatki:

Butelki na wodę Noże turystyczne Czołówki Naczynia turystyczne Plecaki turystyczne