Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

Apteczki

Apteczka turystyczna to często pomijany element wyposażenia, który powinien znaleźć się w każdym plecaku. Podczas każdej podróży może zdarzyć się sytuacja wymagająca udzielenia pierwszej pomocy lub wykonania opatrunku. Ze względu na zajmowane miejsce apteczka jest często niesłusznie pomijana podczas pakowania bagażu. Odpowiednie wyposażenie apteczki może bowiem uratować czyjeś życie. Aby umożliwić zabieranie ich ze sobą na każdą wyprawę producenci oferuję kompaktowe apteczki turystyczne zawierające niezbędne akcesoria. Łatwo znaleźć na nie miejsce w plecaku, przy pełnej funkcjonalności.

Wyświetl:
Producent
Cena
    od do
Twój wybór: Usuń wszystkie

Apteczki turystyczne z wyposażeniem lub bez

Wszystkie nasze modele są w jaskrawych kolorach, by szybko je zlokalizować w razie potrzeby. Większość apteczek wyposażona jest w dużą ilość przegródek i kieszeni, co pozwala błyskawicznie odnaleźć niezbędne akcesoria. Oferowane przez na modele w większości są już w pełni skompletowane. Najczęściej podstawowe wyposażenie apteczki zawiera: nożyczki, rękawiczki ambulatoryjne, jałowe opatrunki, bandaże, plastry z opatrunkiem, opaskę elastyczną, nożyczki, ratunkowy koc termoizolacyjny oraz kompresy. W zależności od podejmowanej aktywności skład ten może być dodatkowo rozbudowywany o dodatkowe elementy. Dzięki temu dostępne są apteczki trekkingowe, narciarskie, wspinaczkowe oraz turystyczne. Odpowiednio dobrane kształty i wymiary sprawiają, że apteczkę łatwo zmieścić w plecaku turystycznym, a w razie wypadku dostęp do wyposażenia jest bardzo szybki, aby można było przystąpić do akcji ratunkowej w kilka sekund. W sklepie 8a.pl znajduje się największy wybór świetnie wyposażonych apteczek do różnych aktywności. Jeśli jednak zajdzie potrzeba skompletowania indywidualnego zestawu, oferujemy również apteczki bez wyposażenia. Jaskrawy pokrowiec z mocnego materiału stanowi doskonałą bazę do stworzenia indywidualnej apteczki pierwszej pomocy, w pełni dopasowanej do uprawianej przez nas aktywności.

Wszystkie modele w jednym miejscu

Sklep 8a.pl zapewnia kompleksową ofertę apteczek górskich przeznaczonych do różnych aktywności. Czołowe marki, takie jak Lifesystems, Ortovox czy Deuter, są gwarancją wysokiej jakości oraz komfortowego użytkowania w razie zagrożenia. Niezależnie od tego, kiedy wyruszasz w góry, zarówno latem, jak i zimą, sprawdzona apteczka pierwszej pomocy powinna być stałym elementem ekwipunku.

W sytuacji awaryjnej oprócz apteczki mogą się też przydać:

Namioty awaryjne Płachty biwakowe Kompasy Czołówki Noże turystyczne