Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

Akcesoria skiturowe

Akcesoria skiturowe dla każdego zapalonego miłośnika wycieczek na fokach, skialpinisty czy skitourowca. W tej kategorii umieściliśmy wszystkie elementy wyposażenia, które mogą się przydać w czasie wypraw na nartach, a które nie stanowią podstawowego ekwipunku skitourowca. To miejsce w którym oferujemy zapasowe elementy, zestawy naprawcze i mocowania do fok, ochraniacze na czekany oraz wiele innych elementów, które sprawdzą się podczas narciarskich wypadów. W naszym sklepie zapewniamy tylko akcesoria skiturowe renomowanych producentów, takich jak Dynafit, Pomoca i wielu innych.

Wyświetl:
Rozmiar
Producent
Cena
    od do
Twój wybór: Usuń wszystkie

Kompaktowe i łatwe w użyciu – akcesoria skiturowe

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz nie tylko najbardziej oczywiste elementy wyposażenia potrzebne do uprawiania ukochanej dyscypliny, jak narty czy buty, ale także te znacznie mniej ewidentne, mniejsze, a stanowiące funkcjonalny dodatek. Zaczepy mocujące do fok, ochraniacze piszczeli do butów skiturowych, apteczki mieszczące się pomiędzy harszlami, może nie są niezbędne, ale za to znacząco poprawiają komfort podczas wypraw. Tu znajdziesz wszystkie te dodatki dla skiturowca które sprawią, że zakładać foki będzie się szybciej, szukać nart zgubionych w puchu po pachy łatwiej, a jeździć wygodniej.

Podstawowe akcesoria skitourowca

Narty skiturowe Buty skiturowe Wiązania skiturowe Kije skiturowe Foki do nart